small foot® Trójkąt motoryczny Ulica sezamkowa

small foot® Trójkąt motoryczny Ulica sezamkowa


Cena
75,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A256759

small foot® Trójkąt motoryczny Ulica sezamkowa
Elmo z wszystkich stron!

Ten słodki trójkąt motoryczny wykonany w 100% z certyfikowanego, częściowo lakierowanego drewna FSC® nie tylko poprawia humor dzięki swoim słodkim motywom, ale także zabawnie wspomaga percepcję mimiki twarzy i gestów. Nawet najmłodsi fani ulicy sezamkowej mogą trenować zręczność, reakcję i zrozumienie z Elmo. Jest to zapewnione przez małą pętlę kulkową, koła zębate i zabawne obracające się figury. Zabawka przekonuje wysoką jakością wykonania i wesołymi kolorami. i gwarantuje ekscytującą, zróżnicowaną zabawę w grze!

Szczegóły:
  • materiał: Drewno bukowe 100% FSC
  • wymiary: ok. 19 x 15 x 20 cm
  • waga: 0,65 kg
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

small foot® Trójkąt motoryczny Ulica sezamkowa
75,00 zł
Najpopularniejsze marki