small foot® Sorter
SCD¹
79,00 zł
Cena
77,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A261387

small foot® Sorter
Kolorowa, ruchoma gra motoryczna. Ta wielofunkcyjna zabawka sprawdzi się jako sorter i zabawka motoryczna. Różnie ukształtowane kostki z drewna są wyposażone w kolorowy wzór i muszą być wprowadzone w odpowiednie kształty.

W ten sposób trenuje się umiejętności motoryczne i przy okazji uczy się form w zabawny sposób. Jeśli na bocznej ściance znajduje się luz, podczas toczenia słychać odgłosy stukania. Gumowa taśma przy otworze zapobiega wypadnięciu drewnianego klocka. Śmieszne łomotanie i pouczająca zabawa w pokoju dziecięcym.

Szczegóły:
  • Wymiary : wymiary: ok. 15 cm, średnica ok. 15 cm
  • wymiary całkowite: ok. 3 x 3 x 3 cm
  • materiał: drewno
  • Części: 13 elementów
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia
Uwaga:
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia. Przed każdym użyciem należy sprawdzić, czy produkt nie posiada uszkodzeń.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

small foot® Sorter
SCD¹ 79,00 zł
77,00 zł
Najpopularniejsze marki