small foot® Pianino "Sound"
SCD¹
349,00 zł
Cena
229,00 zł
Wysyłka gratis!
Oszczędzasz
120,00 zł-34%
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A256926

small foot® Pianino "Sound"
Uwaga mali pianiści!

Z tym fortepianem będzie dźwięcznie. W ten sposób edukacja muzyczna może być rozpoczęta we wczesnym dzieciństwie. Kolorowy, elektroniczny fortepian drewniany przekonuje przede wszystkim bardzo dobrą jakością dźwięku w postaci czystych tonów. Fortepian jest dostarczany z arkuszem muzycznym do nauki utworu muzycznego, przy czym nuty i odpowiadające im klawisze są zaznaczone w identycznych kolorach. Dobry nastrój jest nieunikniony!

Szczegóły:
  • materiał: drewno, tworzywo sztuczne
  • wymiary: ok. 25 x 32,5 x 29 cm
  • zasilane bateryjne: 4 x AA
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia
Uwaga:
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebiezpieczeństwo uduszenia. Baterie nie są częścią zestawu i należy dokupić je osobno.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

small foot® Pianino "Sound"
SCD¹ 349,00 zł
229,00 zł
Najpopularniejsze marki