small foot marzenie lalkarki z kołyski.
Cena
154,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A261406

small foot marzenie lalkarki z kołyski.
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Czas spać! Dzięki tej słodkiej kołysce z mocnego drewna, lalki i przytulne zabawki mogą być delikatnie przytulane do snu.

Kołyska jest pięknie pomalowana i bogato zdobiona w detale. Na małej poduszce lalki i firma Co mogą poczuć się naprawdę komfortowo, dodatkowo kołysanka i uspokajające huśtawki - kto nie chciałby tu spać? Kołyska dla lalek to wspaniałe wzbogacenie pokoju dziecięcego, z którego cieszą się wszystkie mamy i tatusiowie lalek!

Szczegóły:
  • Wymiary: ok. 46 x 28 x 34 cm.
  • Materiał: drewno, tkanina
  • Wiek: od 3 lat.
szacunek
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia! Przed każdym użyciem należy sprawdzić, czy nie ma uszkodzeń! Proszę zachować tę notatkę do ewentualnej korespondencji.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

small foot marzenie lalkarki z kołyski.
154,00 zł
Najpopularniejsze marki