small foot® Kostka motoryczna Ulica Sezamkowa

small foot® Kostka motoryczna Ulica Sezamkowa


Cena 280 zł Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A256780

small foot® Kostka motoryczna Ulica Sezamkowa
Pięć stron pełnych emocji, zabawy i gier. Ta wszechstronna kostka wykonana z mocnego, certyfikowanego w 100% drewna FSC® z gwiazdami z ulicy Sesame Street ma wiele do zaoferowania. Każda ze stron odnosi się do zdolności motorycznych lub percepcji sensorycznej. Wiele dzieci boi się pójść do łóżka. Elmo pomaga się uspokoić w rozgwieżdżonym niebie w postaci pętli motorycznej. Koła zębate wyjaśniają pochodzenie tęczy, a koło zębate do zatykania pozwala usłyszeć "grzmot" podczas upadku. Elementy przesuwne opowiadają o codziennym życiu Ernie i Berta. Mali fani Ulicy Sezamkowej w zabawny sposób poznają ruchy kołowe i procesy ruchowe. W grze młotkiem, drewniana kula jest wysyłana do wszechświata, a nadrukowana gwiazda spełnia życzenia. Wreszcie hrabia Zahl wyjaśnia świat liczb. Ten duży motoryczny sześcian jest absolutnym uniwersalnym rozwiązaniem.

Szczegóły:
  • materiał: drewno (100% FSC), tworzywo sztuczne
  • wymiary: ok. 27 x 27 x 48 cm
  • Wysokość gry: 30 cm
  • waga: 3,57 kg
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 18 miesiąca życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

small foot® Kostka motoryczna Ulica Sezamkowa
280 zł
Najpopularniejsze marki