To też może Ci się spodobać

slackers® Ninja Lina do wspinaczki
obecnie wyprzedano
Cena
119,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A286629

EAN: 0859215007232

slackers® Ninja Lina do wspinaczki
Wysokiej jakości, wytrzymała lina wspinaczkowa firmy Slackers USA. Drabinka linowa jest idealnym uzupełnieniem liny Slackers Ninja Line, ale także idealnym rozwiązaniem dla domków na drzewie lub piętrowych łóżek. Lina wspinaczkowa jest idealnym uzupełnieniem Linii Slackers Ninja, ale także idealnym uzupełnieniem domków na drzewie. Cztery wysokiej jakości okrągłe stopnie z tworzywa sztucznego mają średnicę 10 cm i odległość 45 cm każdy. Sprawiają, że wspinanie się jest łatwiejsze.
Całkowita długość konia wynosi około 3,0 metra. Mocna, odporna na warunki atmosferyczne lina z tworzywa sztucznego jest wyposażona w karabinek trójkątny na górze oraz zaślepkę śrubową do łatwego i bezpiecznego montażu. Maksymalny udźwig to 50 kg.

Szczegóły:
  • długość: 3 metrów
  • materiał: PE,PP, Sta
  • max. obciążenie: 80 kg
  • Lina odporna na warunki atmosferyczn
  • W tym delta / trzy karabinki
  • wiek: dla dzieci od 5 roku życia

Uwaga:
Używaj na własne ryzyko. Tylko do użytku domowego. Produkt należy stosować wyłącznie w obecności osoby dorosłej. max. obciążenie: 80kg

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty: