EXTRA RABAT NA MODĘ
EXTRA RABAT NA MODĘ
20% Tylko dziś!
Kod: MODA22145
00
godz.
00
min.
00
sek.
Skorzystaji
Simba PJ Maska Transformacja Greg/Gecko
Cena
134,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A293881

EAN: 4006592059088

Simba PJ Maska Transformacja Greg/Gecko
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Goniąc złych facetów - w ciągu dnia bohaterowie piżamy Connor, Amaya i Greg są kolegami z klasy aden i przyjaciółmi, ale wieczorem trójka z nich zmienia się w superbohaterów i staje się Catboy, Owlet i Gecko.

Po naciśnięciu guzika, Greg zamienia się w piżamowego bohatera Gecko. Aby to zrobić, obie liczby utknęły w zestawie, tak aby Greg był widoczny poniżej. Po naciśnięciu zielonego przycisku, Gecko strzela windą w górę, a Greg skręca do środka. Nie ma potrzeby używania baterii. Obie postaci są ruchome na ramionach i nogach i mają 8cm wzrostu. Znane sceny z tej serii i Twoje własne przygody mogą być więc doskonale odtworzone. Oprócz zestawu przeliczeniowego 14 x 14 cm, w zestawie znajduje się również Greg i figurka gecko play. Odpowiednie dla dzieci od 3 lat.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary (długość x szerokość): 14 x 14 cm
  • Wymiary figurki na (wysokość): 8 cm
  • Transformacja po naciśnięciu przycisku
  • Łącznie z Gregiem i Gecko
  • Ruchome cyfry
  • Wiek: od 3 lat
Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera drobne części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo uduszenia się!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Simba PJ Maska Transformacja Greg/Gecko
134,00 zł