SIMBA Masza i Niedźwiedż - Domek Niedźwiedzia 1632

SIMBA Masza i Niedźwiedż - Domek Niedźwiedzia 1632


Cena
113,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A250462

SIMBA Masza i Niedźwiedż - Domek Niedźwiedzia 1632
Zima nadeszła dla Maszy i Niedźwiedzia. Dom niedźwiedzia pokryty jest grubą warstwą śniegu, bałwan jest już u drzwi, a Masza założyła już swój zimowy płaszcz. Niedźwiedź jest już pełen nadziei na Boże Narodzenie i nosi kapelusz świąteczny na głowie i prezenty pod pachą.

Duże drzwi wprowadzą Cię do domku Miszy. Tutaj mogą się wygodnie ustawić na fotelu, obejrzeć telewizję lub wypić herbatę. Jeśli zamkniesz domek, wszystkie znajdującie się w nim akcesoria będą dobrze przechowane.

Szczegóły:
  • zawartość: Zimowy dom niedźwiedzia, postać niedźwiedzia, postać Maszy, bałwan i wiele innych akcesoriów.
  • da się go rozłożyć
  • wymiary: 19 x 21 x 15 cm
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia
  • numer katalogowy 1632

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

SIMBA Masza i Niedźwiedż - Domek Niedźwiedzia 1632
113,00 zł
Najpopularniejsze marki