Simba KiKANiNCHEN
Cena
79,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A293923

EAN: 4006592059316

Simba KiKANiNCHEN
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Słynny - Kikaninczen jest niebieski, ciekawy i przeżywa przygody razem ze swoim przyjacielem Christianem. W codziennych serialach telewizyjnych animują kibiców przed ekranem i śpiewają razem z nimi.

Pozytywka - królik o wysokości 35 cm trzyma w ręku żółtą gwiazdę ze słodkim haftem na twarzy, do której dołączona jest mała gwiazdka do podciągania.

Z kołysanką - jeśli pociągniesz małą żółtą gwiazdę, rozlega się znajomy dźwięk kołysanki, a dzieci są delikatnie śpiewane do snu.

Cuddly soft - pozytywka dla królików wykonana jest z miękkiego pluszu i może być również używana do przytulania i przytulania.

Rekomendacja wiekowa - pozytywka jest odpowiednia dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia.

Simba - Zabawa w słonie! W centrum rozwoju produktu znajduje się entuzjazm dzieci. Dla chłopców i dziewczynek, młodych i starych. Dzieci powinny się dobrze bawić i być zachęcane."

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary (długość): 35 cm
  • Z mechanicznym zegarkiem
  • Melodia: Kołysanka
  • Wiek: od 0 miesięcy

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Simba KiKANiNCHEN
79,00 zł