To też może Ci się spodobać

Simba ABC Keyboard ze zwierzątkami
obecnie wyprzedano
Cena
96,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A242580

Simba ABC Keyboard ze zwierzątkami
Odkryj świat zabawy z ABC!

Dzięki produktom dostosowanym do wieku, ABC wzbudza ciekawość niemowląt i małych dzieci w wieku 0-36 miesięcy i wspiera ich rozwój w pierwszych latach życia. Początkowe cele uczenia się są osiągane poprzez zabawę, odkrywane są formy i struktury.

Pogodna i kolorowa klawiatura oferuje szerokie możliwości gry i tworzenia muzyki. Mali muzycy dobrze się bawią na klawiaturze i rozwijają zmysł słuchu, rytm i umiejętności ruchowe. Oprócz licznych melodii, małe dzieci uczą się również dźwięków zwierzęcych klawiszy, kiedy je naciskają. Za pomocą klawiatury dzieci mogą grać różne zwierzęce głosy i utwory muzyczne, nagrywać i grać piosenki, zmieniać rytm, a nawet komponować własne utwory.

Szczegóły:
  • baterie 2x 1.5V LR6 w zestawie
  • wymiary: 39 x 32 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 miesiąca życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - Simba ABC Keyboard ze zwierzątkami
Średnia ocena produktu: 5 Oceny
 
4
 
1
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty:

Najpopularniejsze marki