To też może Ci się spodobać

sigikid ® Zestaw naczyń 4 sezony
obecnie wyprzedano
Cena
61,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A291522

EAN: 4001190250622

sigikid ® Zestaw naczyń 4 sezony
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Cztery kolorowe podkładki z wesołymi zdjęciami pasujące do każdej z czterech pór roku zapewniają dobrą zabawę przy stole jadalnym. Na szczegółowych placematach zawsze jest coś nowego do odkrycia - popularne sigikid postacie, które dzieci znają już jako przytulanki lub przytulanki, wiosną bawią się na bujnych łąkach, latem spędzają dzień na plaży, jesienią latawce i skaczą przez kałuże i stosy liści.

Zimą saneczkujemy, a w okresie bożonarodzeniowym udekorowana choinka dzwoni - więc jedzenie smakuje dwa razy lepiej! Do czyszczenia podkładek można je po prostu przetrzeć wilgotną ściereczką. sigikid przywiązuje szczególną wagę do wybranych materiałów i dobrze przemyślanych Design .

Akredytowane instytuty badawcze stale przeprowadzają badania w zakresie rozwoju produktu i produkcji zgodnie z określonymi normami. Marka sigikid ta oznacza przytulne produkty, które wzbudzają emocje i dają dobre samopoczucie zarówno rodzicom jak i dzieciom. Od ponad 50 lat marka kieruje się sigikid jasną zasadą przewodnią: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samego początku czynimy świat rodzin bardziej przytulnym i kolorowym.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary (długość x szerokość): 45 x 30 cm
  • Materiał: 100 % polipropylen
  • Pielęgnacja: Można wycierać
  • Wiek: od 0 miesięcy

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty: