sigikid Ściereczka Mini-Schnuffel Debby Dump

sigikid Ściereczka Mini-Schnuffel Debby Dump


Cena
68,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A269156

sigikid Ściereczka Mini-Schnuffel Debby Dump
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Debby Dumb - ten bezau bernd e donkey z długimi przytulnymi uszami trzeba po prostu kochać.

szare zwierzę urzeka dyskretnym zabarwieniem; kolorowe kopyta i uszy nadają mu typowy sigikid - Style . Połączenie przytulnych, miękkich, pluszowych tkanin poliestrowych i zupełnie innych właściwości bawełny daje Baby wrażenie dotykowe. Od materiału do przytulania, przez zabawkę lub pozytywkę, artykuły z tej serii nadają się znakomicie jako prezent na narodziny lub chrzest.

Snuffel cloth to specjalny kawałek materiału - pierwszy przyjaciel i niezastąpiony towarzysz - często znacznie wykraczający poza Baby wiek. Ściereczkę do przytulania można dobrze chwycić małymi rękami Baby . Węzełkowany koniec ożywia Cię do czucia i ssania, a wkrótce Debby Dumb towarzyszy Ci Baby w dzień i w nocy. Tylko z tego powodu zaleca się zwracać uwagę na najwyższą jakość przy wyborze Baby zabawki. Twarz jest wyhaftowana, a czerwona chusteczka jest mocno przytwierdzona do snuffeltucha.

Wszystkie materiały są wysokiej jakości i wytrzymują częste pranie w temperaturze 30° C w pralce. Więc tkanina do przytulania jest odpowiednia już od urodzenia.

sigikid przywiązuje szczególną wagę do wybranych materiałów i dobrze przemyślanych Design rozwiązań. Akredytowane instytuty badawcze stale przeprowadzają badania zgodnie z dyrektywą zabawkową 2009/48/WE w zakresie rozwoju i produkcji produktów. W ten sposób pozostaje wierny sigikid swojej naczelnej zasadzie: FIRST KLASA DLA KIDS.

Szczegóły:
  • Wymiary: 21 x 12 x 8 cm.
  • Materiał: 100% poliester
  • Łatwość pielęgnacji, którą można prać w temperaturze 30 °C.
  • Wiek: od 0 miesięcy

Akcesoria

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

sigikid Ściereczka Mini-Schnuffel Debby Dump
68,00 zł
Najpopularniejsze marki