sigikid pozytywka królicza niebieski króliczek Collcetion

sigikid pozytywka królicza niebieski króliczek Collcetion


Cena
125,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A241401

EAN: 4001190418404

sigikid pozytywka królicza niebieski króliczek Collcetion
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
sigikid Niebieski COLLECTION - kolorowa Baby , miękka, welurowa zabawka.

Misternie wypracowane przytulne postacie wywołują uśmiech na twarzy. Po pociągnięciu czerwonego uchwytu, miękko wyściełany pozytywka odtwarza jedną z czterech znanych melodii snu i w ten sposób zapewnia uspokajający rytuał snu. Za pomocą małej pętli w szyi, przytulna pozytywka może być również łatwo przymocowana do Baby łóżka lub wózka.

Miękki Mater ialien oferuje przyjemne uczucie. Wszystkie materiały są wysokiej jakości i wytrzymują częste pranie. Zintegrowany mechanizm zabezpieczający można zdjąć w celu prania - wystarczy otworzyć zamek błyskawiczny za pomocą spinacza do papieru (patrz instrukcja), a przytulną pokrywę zabawki można prać w pralce w temperaturze 30°C. music box nadaje się do tego Baby od samego początku i jest często umieszczany na brzuchu mamy przed porodem.

sigikid przywiązuje szczególną wagę do wybranych materialienskich i przemyślanych Design . Więc pozostaje sigikid wierny swojemu mottu: " First klasa dla dzieci".

< Details:
  • wymiary: 22 x 13 x 10 cm
  • Mater ial: Poliester
  • łatwe w pielęgnacji, zmywalne do 30 °C
  • Wiek: od 0 miesięcy

szacunek
Wyjmij pozytywkę przed praniem.
Mechanizm nie może wpadać w ręce Baby dzieci i młodzieży. Zamek błyskawiczny powinien być obsługiwany tylko przez osoby dorosłe. Zabawka może być przekazana dziecku tylko z prawidłowo zamkniętym zamkiem błyskawicznym.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

sigikid pozytywka królicza niebieski króliczek Collcetion
125,00 zł