sigikid ® Owca Gripper Boller

Cena
61,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A291215

EAN: 4001190392421

sigikid ® Owca Gripper Boller
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Urocza i wesoła mała owieczka sprawia, że świat dziecka jest nieco bardziej kolorowy z jego kolorowymi akcentami.

Od koca dla niemowląt do pozytywki do poduszki na szyję, w tej serii upominków można znaleźć wszystkie artykuły wokół potrzeb dzieci i niemowląt. Ta mała owieczka jest gotowa do zgłębiania wszystkimi zmysłami. Miękkie i różnorodne materiały sprawiają, że zabawka dla dziecka jest przytulna i zapewnia przyjemne i ciekawe doznania. Tak więc zabawka chwytająca o wielkości ok. 13 cm jest idealną zabawką do pierwszych faz budzenia się dziecka.

Szczególną zabawą jest wbudowany dzwonek - przyjemny dźwięk i świetna nagroda za pierwsze, udane próby uchwycenia. Zabawka wykonana jest z bawełny i poliestru. Wszystkie materiały są wysokiej jakości i wytrzymują częste pranie. Zielona szmatka jest mocno przytwierdzona, dzięki czemu połykanie nie jest możliwe.

Gryf jest zalecany od 3. miesiąca życia. sigikid przywiązuje szczególną wagę do wybranych materiałów i dobrze przemyślanych Design . Akredytowane instytuty badawcze stale przeprowadzają badania w zakresie rozwoju i produkcji produktu zgodnie z dyrektywą w sprawie zabawek 2009/48/WE. Marka sigikid ta oznacza przytulne produkty, które wzbudzają emocje i dają dobre samopoczucie zarówno rodzicom jak i dzieciom. Od ponad 50 lat marka kieruje się sigikid jasną zasadą przewodnią: FIRST CLASS FOR KIDS! Od samego początku czynimy świat rodzin bardziej przytulnym i kolorowym.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 13 x 6 x 7 cm
  • materiał zewnętrzny: 61 % bawełny, 39 % poliestru
  • materiał wewnątrz: 100 % poliester
  • Sprzątanie: Normalny cykl prania w temperaturze 30 °C
  • Wiek: od 0 miesięcy

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

sigikid ® Owca Gripper Boller
61,00 zł