To też może Ci się spodobać

SES Creativ e Funmais - Gospodarstwo rolne
obecnie wyprzedano
Cena
47,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A167970

EAN: 8710341249724

SES Creativ e Funmais - Gospodarstwo rolne
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Witamy na farmie! Z tym Funmais zestawem składającym się z 10 słodkich zwierząt, dużej stodoły i przestronnego pastwiska możesz urzeczywistnić swoją własną farmę do zabawy.

Trójwymiarowa forma z wielkimi szczegółami, takimi jak oczy, nos i stopy zwierząt sprawiają, że rzemiosło jest jeszcze bardziej autentyczne i łatwe do wykonania. Wystarczy uzupełnić zdjęcie kamieniami kukurydzianymi i farma jest gotowa! Poszczególne kamienie kukurydziane można łatwo sklejać przy pomocy odrobiny wody lub rożna.

Zastosowane kolory są bezpieczne dla żywności, a cegły kukurydziane wykonane są z prawdziwej kukurydzy - są nawet w 100% biodegradowalne.

Szczegóły:
 • Zawartość: 400 cegieł kukurydzianych w zestawie kolorystycznym, forma 3D do budowy stodoły, nóż i gąbka, instrukcja obsługi
 • Materiał: Cegły kukurydziane są wykonane z prawdziwej kukurydzy i są nawet w 100% biodegradowalne.
 • Wymiary: (długość x szerokość x wysokość) ok. 25 x 7 x 25 cm
 • Wiek: od 3 lat

 • Uwaga
  Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera drobne części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo uduszenia się!

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Najpopularniejsze produkty: