Schleich Wybieg dla koni z bramą wejściową 42434

Schleich Wybieg dla koni z bramą wejściową 42434


Cena
47,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A227708

Schleich Wybieg dla koni z bramą wejściową 42434
Za każdym razem, gdy do Lakeside przybywają nowe konie lub kucyki, zabiera się je początkowo zawsze na wybieg. Mogą pobyć tam trochę czasu i w spokoju pasać się na trawie. Jest to szczególnie ważne dla taty Hannah, ponieważ dzięki temu konie mogą pozdrawiać się wzajemnie, przyzwyczaić do siebie a może nawet zaprzyjaźnić. Figurki Schleich są wykonywane ze szczególną dbałością o szczegóły i ręcznie malowane. Bawią jednocześnie mogąc uczyć.

Szczegóły:
  • Kategoria: Horse Club
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
Schleich Wybieg dla koni z bramą wejściową 42434
47,00 zł
Najpopularniejsze marki