Schleich Traktor z przyczepą 42379
Cena
198,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A221502

Schleich Traktor z przyczepą 42379
Wspaniałe uzupełnienie zestawu Schleich Farma. Ręcznie malowane figurki marki Schleich cechują się wielkm zamiłowaniem do szczegółów.

Schleich Traktor z przyczepą kompatybilny jest także z taśmociągiem do siana. Dzięki łyżce traktora mozna z łatwością załadować siano na przyczepę i przewieźć na farmę. Ręcznie malowane figurki marki Schleich cechują się wielkm zamiłowaniem do szczegółów.

Szczegóły:
  • Kategoria: Farm World
  • Wspaniałe uzupełnienie świata farmy Schleich®! Traktor bez problemu przejeźdża przez bramę farmy (numer katalogowy 42333), przyczepa pasuje zaś pod silos (numer katalogowy 41429)
  • Wszystkie przyczepy Schleich® są kompatybilne z traktorem za pomocą haka
  • Ruchoma łyżka do transportowania stogów siana
  • Możliwość odczepienia łyżki od traktoru Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
  • Wyjątkowa funkcja: przyczepę można rozładować z tyłu lub z jednego lub drugiego boku
  • Wymiary: 39 x 16,5 x 23 cm (sz x dł x wys)
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.

Najpopularniejsze produkty:

Schleich Traktor z przyczepą 42379
198,00 zł
Najpopularniejsze marki