Schleich Teksańska krowa długoroga 13865
Cena
35,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A227793

Schleich Teksańska krowa długoroga 13865
Teksańskie krowy długorogie znane są nie tylko za sprawą długich rogów lecz także dzięki ich barwnej sierści. Mogą być one jednego koloru lub być cieniowana, posiadać łaty i cętki. Zwierzęta te sa wyjątkowo spokojne, odporne i niewymagające.

Warto wiedzieć
Rogi posiadają zarówno samce jak i samice.

Szczegóły:
  • Kategoria: Farm World
  • wymiary: 13,9 x 6 x 7,5 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.

Najpopularniejsze produkty:

Schleich Teksańska krowa długoroga 13865
35,00 zł
Najpopularniejsze marki