Rabaty na wakacje ✈
Rabaty na wakacje ✈
Rabat aż do
200 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
Schleich Tęczowy jednorożec ogier 70523
Cena
70,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A227898

Schleich Tęczowy jednorożec ogier 70523
Grzywa jednorożca mieni się w porannym słońcu wszystkimi kolorami tęczy. Jej skrzydła wieńczą kolorowe kamienie szlachetne. Wokół tych dostojnych i niesmiałych zwierząt krazy wiele tajemnic, gdyż tylko nielicznym udaje się je zobaczyć.

Rodzina tęczowych jendorożców żyje na porośniętym trawa pagórku w pobliżu Tęczowej rzeki. Poranne słońce sprawia, że grzywy tych magicznych zwierząt połyskują wszystkimi kolorami tęczy. Jednak tak, jak wszystkie jednorożce, łatwo je spłoszyć. Tylko nielicnzym udaje się je zobaczyć. Donoszą oni o ich wdzięku i pięknych kolorach. I o szlachetnych kamieniach, które upiększają ich skrzydła. O jednorożcach opowiada się wiele historii. Ciężko jednak stwierszić, które z nich są prawdziwe. wszyscy jednak zgadzają się co do jednego - to magiczne i piękne zwierzęta.

Warto wiedzieć: Powiada się, że Tęczowe jednorożce potrafią leczyć rany i posiadjaą magiczną moc.

Szczegóły:
• numer katalogowy: 70523
• Seria: Świat elfów Bayala• Wiek: dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.

Najpopularniejsze produkty:

Schleich Tęczowy jednorożec ogier 70523
70,00 zł
Najpopularniejsze marki