Schleich Szympans samiec 14817
Cena 26 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A227859

Schleich Szympans samiec 14817
Szympasy to mistrzowie w rozwiązywaniu zagadek i posługiwaniu się narzędziami. Potrafią zmajstrować narzędzia, dzięki którym wydobywają miód bądź też rozłupują orzechy za pomocą kamieni. By nie kalczyć palców, poruszają się na kostkach wyginając odpowiednio dłonie.

Warto wiedzieć
Szympansy należą do nielicznych zwierząt, które są w stanie rozpoznać się w lustrze.

Szczegóły:
  • Kategoria: Wild Life
  • wymiary: 6,5 x 5,2 x 5,7 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
Schleich Szympans samiec 14817
26 zł
Najpopularniejsze marki