Schleich Syrenka w muszli z żółwikiem 70562

Schleich Syrenka w muszli z żółwikiem 70562


Cena 68 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A227893

Schleich Syrenka w muszli z żółwikiem 70562
Figurki Schleich są wykonywane ze szczególną dbałością o szczegóły i ręcznie malowane. Bawią jednocześnie mogąc uczyć. Podczas wycieczki w kierunku Rafy koralowej syrenka odnalazła małego żółwika, który był całkiem zagubiony. Postanowiła się o niego zatroszczyć i zabrała go ze sobą. Szybko się zaprzyjaźnili. Zółwik odważnie pływa wokół muszelkowego domu syrenki i wszędzie jej towarzyszy. Czasem płynie tak blisko niej, że jej długie brązowe włosy łaskoczą go w nosek. Syrenka jest taka piekna, jej płetwa błyszczy cudnie a biżuterią z pereł prezentuje się wprost wspaniale. Kiedy żółwik zmęczy się pływaniem, odpoczywa na rekach u syrenki. Po odpoczynku gotowy jest wyruszyć w nową podróż. Jakie przygody przeżyją tym razem?

Szczegóły:
  • Kategoria: Bayala
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
Schleich Syrenka w muszli z żółwikiem 70562
68 zł
Najpopularniejsze marki