132 osoby
oglądające dziennie dany produkt.
Schleich Stajnia z końmi i akcesoriami 42195

Schleich Stajnia z końmi i akcesoriami 42195

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

435,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A182799

Schleich Stajnia z końmi i akcesoriami 42195
Fantastyczny zestaw do uzupełnienia Twojej kolekcji. Ucieszy każdego kolekcjonera figurek marki Schleich. Wysokiej jakości wkonanie.

Szczegóły:
  • kategoria: FARM LIFE
  • zestaw z pełnym wyposażeniem figurek i akcesorii
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy grożące zadławieniem. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
Schleich Stajnia z końmi i akcesoriami 42195
435,00 zł