To też może Ci się spodobać

Schleich Orka oceaniczna 14807
obecnie wyprzedano

Cena
81,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A227841

EAN: 4055744020759

Schleich Orka oceaniczna 14807
Orka to wielki uzębiony waleń należący do rodziny delfinów. Łatwo wyróżnia się dzięki swemu czarnobiałemu ubarwieniu. Zwierzęta, które płyną pod nim, nie są w stanie go rozpoznać. Jego brzuch przypomina kolorem powierzchnię wody. Z góry zaś ciężko go odróżnić od dna morza za sprawą czarnego grzbietu.

Warto wiedzieć
Orki przepływają dziennie ponad 150 km polując na torbacze.

Szczegóły:
  • Kategoria: Wild Life
  • wymiary: 19,5 x 9,7 x 6,7 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.

Najpopularniejsze produkty: