Schleich Morski jednorożec Ogier 70571
Cena
54,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A227904

Schleich Morski jednorożec Ogier 70571
W podziemnym świecie Meamare na pewnej muszli żyje rodzina jednorożców. Tylko ten, kto odznacza się niezwykłą cierpliwością i komu sprzyja szczęście dostrzeże rodziców wraz z potomstwem. A kto raz ich ujrzał, na pewno o nich nie zapomni. Tak piękne i tajemnicze są te stworzenia. Jednej z syren udało się nawet z nimi zaprzyjaźnić. Systematycznie odwiedza ona rodzinę jednorożców, głaszcze je i rozmawia z nimi. Tylko spójrzcie, jak pięknie lśni ich grzywa. Który z tych morskich jednorożców jest Twoim ulubionym?

Warto wiedzieć
Błyszczące morskie jednorożce zawdzięczają możliwość przebywania na lądzie magicznemu zaklęciu.

Szczegóły:
  • Kategoria: Bayala
  • wymiary: 15,1 x 8 x 18 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
Schleich Morski jednorożec Ogier 70571
54,00 zł
Najpopularniejsze marki