Schleich Mors 14803
Cena
34,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A227844

Schleich Mors 14803
Klły morska osiągają do 1 m długości. Jednak nie służą one do polowania na zdobycz a do obrony przed głodnymi niedźwiedziami polarnymi. Ułatwiają one także wspinanie się po skałach bądź wychodzenie z wody. Wiek morsa można określić na podstawie długości jego kłów i jasności odcieniu skóry.

Warto wiedzieć
Skóra morsa ma ok 2-4 cm grubości. Pod nią zaś znajduje się 8-10 cm warstwa tłuszczu.

Szczegóły:
  • Kategoria: Wild Life
  • wymiary: 12,6 x 6,3 x 5,1 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.

Najpopularniejsze produkty:

Schleich Mors 14803
34,00 zł
Najpopularniejsze marki