Schleich Młody wilk arktyczny 14804
Cena
18,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A227877

Schleich Młody wilk arktyczny 14804
Młode wilki arktyczne przychodzą na świat między majem a czerwcem. W tym okresie obszar polarny jest najcieplejszy. Niestety ziemia pozostaje zamarznięta, co uniemożliwia matce wykopanie nory. Ukrywa ona zatem młode między skałami, póki nie podrosną na tyle, by samemu odkrywać otoczenie.

Warto widzieć
zaraz po narodzeniu sierść wilków arktycznych ma kolor szary. Dopiero z czasem staje się ona biała.

Szczegóły:
  • Kategoria: Horse Club
  • wymiary: 61 x 3,6 x 10,6 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
Schleich Młody wilk arktyczny 14804
18,00 zł
Najpopularniejsze marki