Schleich Kowboj siodłający dzikiego konia 41416

Schleich Kowboj siodłający dzikiego konia 41416


Cena
71,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A221515

Schleich Kowboj siodłający dzikiego konia 41416
Dyscyplina „Saddle Bronc Riding“ polega na osiodłaniu dzikiego konia. Jak tylko kowboj dosiądzie konia, daje znak do otwarcia boxu wychodzącego na arenę. Rozjuczony koń opuszcza box, jeździec zaś może trzymać jedynie jedną ręką cześci siodła. Dotknięcie wolną dłonią konia grozi punktami karnymi. Podobnie jak w pryzpadku ujezdżania bzka, jeździec musi utrzymać się w siodle co najmniej pryey 8 sekund. Czas nie jest tu jednak najważniejszy. Jeździec może dostać bowiem dodatkowe punkty, w przypadku gdy koń bardzo wierzga.

Szczegóły:
  • Kategoria: Farm World
  • zdejmowane siodło i uzda
  • Wymiary: 15 x 8,2 x 18 cm (szerokość x głębokość x wysokość)
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.

Najpopularniejsze produkty:

Schleich Kowboj siodłający dzikiego konia 41416
71,00 zł
Najpopularniejsze marki