Schleich Fifi 22053
Cena
19,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A167652

Schleich Fifi 22053
Fifi jest piękną damą rasy pudel. Już przy pierwszym spotkaniu Snoopy zakochał się w niej po psie uszy. W kolejnym fimie znowu ją zobaczy. Jakie przygody czekają na nich tym razem?

Fifi występuje w cyrku razem z dwoma innymi pudelkami. Już przy pierwszym spotkaniu Snoopy zakochał się w niej po psie uszy. Nic dziwnego, w końcu ma piękne długie rzęsy i obrożę w kolorze liliowym. W nowym filmie znowu się spotkają. Jakie przygody czekają na nich tym razem?

Warto wiedzieć: Fifi jest damą występującą w cyrku.

Szczegóły:
 • Kategoria: Peanuts
 • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

 • Uwaga
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Producent

  Schleich

  Radość dla młodszych i starszych

  Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
  Schleich Fifi 22053
  19,00 zł
  Najpopularniejsze marki