Schleich Dzikie zwierzęta Mix 42388

Schleich Dzikie zwierzęta Mix 42388

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 5 szt.!

64,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A221513

Schleich Dzikie zwierzęta Mix 42388
Zestaw zawiera 5 zwierzątek zamieszkujących afrykańską sawannę: niemowlę geparda, łuskowca, flaminga, niemowlę żyrafy i afrykańskie słoniątko. Świat zwierząt Afryki imponuje różnorodnością gatunków. W upalnej sawannie Północnej i Wschodniej Afryki żyją słonie, żyrafy i niebezpieczne koty drapieżne, jak np. gepard. Łuskowiec ogromny zamieszkuje tropikalne lasy deszczowe w Afryce Środkowej. Flamingi zaś kochają łowić ryby w wielkim Jeziorze Słonym.

Szczegóły:
  • Kategoria: Wild Life
  • Wymiary: 13,5 x 4,5 x 30 cm (szerokość x głębokość x wysokość)
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
Schleich Dzikie zwierzęta Mix 42388
64,00 zł