Schleich Dzik 14783
Cena
20,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A208178

Schleich Dzik 14783
Kły dzika nazywane są w żargonie myśliwskim fajkami.

Kły dzika nazywane są w żargonie myśliwskim fajkami. Może zadać nimi ciężkie rany takim przeciwnikom jak wilki lub niedźwiedzie. Latem dziki dla ochłody chętnie tarzają się w szlamie. Chroni on także przed gryzącymi owadami. Warto wiedzieć

Mimo, iż nie wyglądają na najzwinniejsze, dziki potrafią bardzo szybko biegać.

Szczegóły:
 • Kategoria: Wild Life
 • Wymiary: 7,4 x 3,4 x 4,8 cm

 • Uwaga
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Producent

  Schleich

  Radość dla młodszych i starszych

  Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
  Schleich Dzik 14783
  20,00 zł
  Najpopularniejsze marki