To też może Ci się spodobać

Schleich Cielę rasy Hereford 13868
obecnie wyprzedano
Cena
29,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A227807

EAN: 4055744018053

Schleich Cielę rasy Hereford 13868
Cielę rasy Hareford ma z reguły ciemnoczerwoną sierść. Natomiast pyszczek, klatka, szyja i brzuch są białe. Zwierzęta te wspaniale przyswajają pożywienie, dlatego też w ciągu pierwszych dwóch lat życia mogą ważych do kilkuset kilogramów. Dorosła krowa może ważyć 600-800 kg, zaś byk 900-1.350 kg.

Warto wiedzieć
Po narodzinach cielę waży ok. 40 kg.

Szczegóły:
  • Kategoria: Farm World
  • wymiary: 7,6 x 2,3 x 5,3 cm
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.

Najpopularniejsze produkty: