Schleich Byk rasy simentalskiej 13800
SCD¹
29,30 zł
Cena 29 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
Oszczędzasz
0,30 zł (1%)
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A182775

Schleich Byk rasy simentalskiej 13800
Byki tej rasy spędzają dziennie od sześciu do siedmiu godzin na jedzeniu. W między czasie roią krótkie przerwy, poczym kontynuują jedzenie..

Szczegóły:
  • kategoria: FARM LIFE
  • wysokiej jakości wykonanie
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy grożące zadławieniem. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
Schleich Byk rasy simentalskiej 13800
SCD¹ 29,30 zł
29 zł
Najpopularniejsze marki