Rotho Babydesign Nocnik Bio-Line Panda
Cena
105,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A265659

Rotho Babydesign Nocnik Bio-Line Panda
Jako producent artykułów dla dzieci, Rotho Babydesign jest szczególnie zaangażowany w zabezpieczenie przyszłości naszych dzieci poprzez odpowiedzialne obchodzenie się z materiałami wyczerpywalnymi naszej planety.
Bio-Line jest wykonany z organicznego tworzywa sztucznego, z którego 95% stanowi naturalny surowiec. Niewielka pozostałość składa się z biodegradowalnego, kopalnego materiału. Oznacza to, że bio-plastik, potwierdzony przez TU Stuttgart, w 100% ulega biodegradacji w glebie bez pozostawiania jakichkolwiek pozostałości.
Rotho Babydesign oferuje produkty, które spełniają wysokie standardy. Dotyczy to w szczególności nowych rozwiązań. Od ponad trzech lat, twórcy Rotho Babydesign wraz z ekspertami renomowanej firmy opartej na bio-plastikach. wyspecjalizowana firma, pracowała nad nową linią. Dużym wyzwaniem było maksymalne wykorzystanie możliwości bio-plastiku, a jednocześnie spełnienie wymagań funkcjonalnych konsumentów w odniesieniu do materiałów takich jak niewrażliwość na światło, nietolerancja wody i moczu, wytrzymałość itp. Seria Bio-Line to również dobrze znana jakość produktów marki Rotho.

Szczegóły:
  • Design: Kremowo-białe z nadrukiem Panda
  • materiał: tworzywo sztuczne organiczne
  • Ergonomicznie ukształtowany o podwyższonym oparciu
  • Optymalna wysokość siedzenia
  • Wysoka ochrona przed rozpryskami
  • Matowa powierzchnia
  • wyprodukowano w Niemczech

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Rotho Babydesign

Specjalista od innowacyjnych rozwiązań

W chwili obecnej firma rotho zajmuje się między innymi dystrybucją produktów dla niemowląt i małych dzieci. Tworząc paletę produktów nie zapomina o opinii rodziców, oferując najlepsze dla ich dzieci rozwiązania. Firma Rotho wychodzi naprzeciw potrzebom i życzeniom swoich klientów, oferując im jednocześnie najwyższą jakość, bezpieczeństwo, niepowtarzalne wzornictwo, funkcjonalność, nowatorstwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Najpopularniejsze produkty:

Rotho Babydesign Nocnik Bio-Line Panda
105,00 zł
Najpopularniejsze marki