Nasz alternatywa do wykupionego produktu

Rotho Baby design  Bio-Line creme Biały garnek dla dzieci z Druck napisem " Panda ".
obecnie wyprzedano

Rotho Baby design Bio-Line creme Biały garnek dla dzieci z Druck napisem " Panda ".


Cena
106,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A265659

Rotho Baby design Bio-Line creme Biały garnek dla dzieci z Druck napisem " Panda ".
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Jako producent artykułów dla dzieci, wygląda na to. Rotho Baby design Dzieci na świecie mają szczególny obowiązek zabezpieczenia przyszłości unser swoich dzieci poprzez odpowiedzialne obchodzenie się z ograniczonymi substancjami unser ziemi.

Wykonana Bio-Line jest z bio-plastiku, z czego 95% stanowią surowce naturalne. Niewielka pozostałość składa się z biodegradowalnego, kopalnego materiału. Oznacza to, że bio-plastik, potwierdzony przez TU Stuttgart, w 100% ulega biodegradacji w glebie bez pozostawiania jakichkolwiek pozostałości.

Do jakościowego zrozumienia, że Rotho Baby design zawsze oferował produkty spełniające najwyższe wymagania. Dotyczy to w szczególności nowych rozwiązań. Od ponad trzech lat, twórcy Rotho Baby design pracował nad nową linią wraz z ekspertami znanej firmy specjalizującej się w bio-plastikach. Dużym wyzwaniem było maksymalne wykorzystanie możliwości oferowanych przez tworzywa sztuczne, a jednocześnie spełnienie wymagań funkcjonalnych konsumentów w zakresie niewrażliwości materiałów na światło, niekompatybilności wody i moczu, wytrzymałości itp.
Żaden klient nie może polegać na przyzwyczajonej jakości Rotho Baby design ale doświadczenie ich Bio-Line w pełni i całkowicie jako wartości dodanej.

Szczegóły dotyczące produktu:
  • Design Creme Biały z Druck " Panda ".
  • Materiał: Bio-plastik
  • Ergonomiczny kształt z wysokim oparciem.
  • Optymalny komfort siedzenia dzięki idealnej wysokości siedziska
  • Wysoka ochrona przed rozpryskami wody
  • Matowa struktura powierzchni zapobiega "przyklejaniu się" delikatnej skóry pośladków.
  • Made in Germany

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Rotho Babydesign

Specjalista od innowacyjnych rozwiązań

W chwili obecnej firma rotho zajmuje się między innymi dystrybucją produktów dla niemowląt i małych dzieci. Tworząc paletę produktów nie zapomina o opinii rodziców, oferując najlepsze dla ich dzieci rozwiązania. Firma Rotho wychodzi naprzeciw potrzebom i życzeniom swoich klientów, oferując im jednocześnie najwyższą jakość, bezpieczeństwo, niepowtarzalne wzornictwo, funkcjonalność, nowatorstwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Najpopularniejsze produkty:

Najpopularniejsze marki