roba Stolik ogrodowy z tacką do zabawy
obecnie wyprzedano

roba Stolik ogrodowy z tacką do zabawy


Cena 119,00 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A245091

roba Stolik ogrodowy z tacką do zabawy
Wytrzymały, wielofunkcyjny stolik do zabawy na świeżym powietrzu "Tiny" na piasek, wodę i błoto jest odpowiedni dla dzieci od 2 do 8 lat i jest idealny do ogrodu oraz na balkon. Stolik jest wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego, odpornego na warunki atmosferyczne, oszklonego drewna litego i gwarantuje chłopcom i dziewczętom zabawę w ogrodzie. W zimie stolik może służyć jako miejsce do prac plastycznych oraz przechowywania akcesoriów do zabawy. Wszechstronny stół dla dzieci posiada zintegrowaną, kolorową i wyjmowaną tacką do zabawy (HxWxD: 9x38,5x32 cm) z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Blaty są odporne na warunki atmosferyczne i łatwe do czyszczenia. Pod blatem jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania zabawek z piasku, zabawek kuchennych lub innych akcesoriów do piaskownicy do zabawy. Zaokrąglone narożniki i solidna konstrukcja oferują przyjazne dla dzieci wzornictwo i zapewniają optymalne bezpieczeństwo dla najmłodszych. Przejrzysta instrukcja obsługi gwarantuje bardzo łatwy samodzielny montaż. Stolik wykonany jest z certfikowanego drewna litego zgodnie z normą EN71-1:2014. Nie zawiera substancji szkodliwych. Dodatkowo wszystkie elementy i materiały są regularnie konktrolowane przez producenta.

Szczegóły:
  • kolor: szary
  • materiał: płyta MDF, lakierowane
  • wymiary: 51 x 38 x 32 cm
Wysyłka obejmuje:
  • Stolik do zabawy Tiny
Uwaga!
Artykuły wykonane są z litego drewna iglastego/materiałów jodłowych. Uwaga: Drewno to ma silny zapach żywicy, który jest całkowicie naturalny!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze marki