roba Stół piknikowy z wgłębieniami oraz ławami, szary

roba Stół piknikowy z wgłębieniami oraz ławami, szary

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 4-8 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 8 szt.!
299,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A245039

roba Stół piknikowy z wgłębieniami oraz ławami, szary
Wytrzymały, wielofunkcyjny stół 'Play for 4' dla dzieci od 2 roku życia do 8 lat wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałego, odpornego na warunki atmosferyczne, oszklonego drewna litego i gwarantuje wyśmienitą zabawę zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Stół służy zarówno do piknikowania i zabawy, a także, dzięki wymiennym blatom, jako piaskownica i stół do zabawy piaskiem oraz wodą. W zimie stół z ławami może służyć jako miejsce do prac plastycznych oraz przechowywania akcesoriów do zabawy. Mocno skręcane ławki o wysokości 27 cm stanowią wygodne i bezpieczne siedzisko dla dzieci. Blat (89x33,5 cm) jest zdejmowany, dzięki czemu dzieci mogą bawić się wodą, jak również budować zamki z piasku. W krótkim czasie blat wraca na swoje miejsce i może być używany do zabaw plastycznych, budowy i malowania w ogrodzie, na tarasie lub nawet w domu. Zaokrąglone narożniki i stabilna konstrukcja bez widocznych śrub w płytach górnych oferują przyjazną konstrukcję i zapewniają optymalne bezpieczeństwo. Dwa zintegrowane, dopasowane kolorystycznie wkłady (HxWxD: 9x38,5x32 cm każdy), wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, można wyjąć. Mogą być wykorzystywane do zabawy i są łatwe do czyszczenia. Zestaw może być uzupełniony o dodatkowe akcesoria z naszego asortymentu tj.: daszek przeciwsłoneczny lub poduszki do siedzenia. Przejrzysta instrukcja obsługi gwarantuje bardzo łatwy samodzielny montaż. Zestaw piknikowy jest wykonany z litego drewna zgodnie z normą EN71-1:2014 do użytku wewnetrznego i zewnętrznego oraz jest dostarczany w częściach. Nie zawiera substancji szkodliwych. Dodatkowo wszystkie elementy i materiały są regularnie konktrolowane przez producenta. Powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i pielęgnacji.

Szczegóły:
  • kolor: szary
  • materiał: płyta MDF, lakierowane
  • max. obciążenia: 50 kg
W zestawie:
  • Stół z ławami dla 4 dzieci
Uwaga!
Artykuły wykonane są z litego drewna iglastego/materiałów jodłowych. Uwaga: Drewno to ma silny zapach żywicy, który jest całkowicie naturalny!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

roba Stół piknikowy z wgłębieniami oraz ławami, szary
299,00 zł