roba Stół piknikowy z ławami Picknick for 4, biały

roba Stół piknikowy z ławami Picknick for 4, biały


Cena
217,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A245031

roba Stół piknikowy z ławami Picknick for 4, biały
roba wychodzi na zewnątrz! Dzięki stołowi piknikowemu z ławami wykonanym z litego drewna wysokiej jakości, następna impreza będzie również hitem dla dzieci - zarówno w ogrodzie, na tarasie, jak i w domu! Odporny na warunki atmosferyczne, solidny zestaw piknikowy dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat z siedziskiem o wysokości 27 cm oferuje miejsce dla maksymalnie 4 dzieci. Zaokrąglone narożniki stołu i solidna konstrukcja zapewniają optymalne bezpieczeństwo. Piknikowanie, malowanie, rzemiosło i zabawa na powierzchni stołu 89x33,5 cm (LxW) sprawiają, że zestaw jest centralnym punktem programu dla najmłodszych na imprezie i gwarantuje dobrą zabawę. W zimie stół z ławami może służyć jako miejsce do prac plastycznych oraz przechowywania akcesoriów do zabawy. Solidne i stabilne połączenie stołu z ławami oferuje bezpieczne miejsce do zabawy dla najmłodszych. Stół z ławami jest przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia. Maxymalne obciążenie każdej ławy wynosi do 50 kg. Cecha charakterystyczna: Na powierzchni stołu oraz ławy nie ma widocznych śrub. Dzięki niewielkiej wadze, złożony zestaw jest łatwy do noszenia i transportowania. Zestaw piknikowy może być uzupełniony o dodatkowe akcesoria z naszego asortymentu tj.: daszek przeciwsłoneczny oraz poduszki do siedzenia. Przejrzysta instrukcja obsługi gwarantuje bardzo łatwy samodzielny montaż. Zestaw piknikowy jest wykonany z litego drewna zgodnie z normą EN71-1:2014 do użytku wewnetrznego i zewnętrznego oraz jest dostarczany w częściach. Nie zawiera substancji szkodliwych. Dodatkowo wszystkie elementy i materiały są regularnie konktrolowane przez producenta. Powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i pielęgnacji.

Szczegóły:
  • kolor: biały
  • materiał: płyta MDF, lakierowane
  • max. obciążenia: 50 kg
W zestawie:
  • Stół z ławami dla 4 dzieci
Uwaga!
Artykuły wykonane są z litego drewna iglastego/materiałów jodłowych. Uwaga: Drewno to ma silny zapach żywicy, który jest całkowicie naturalny!

Akcesoria

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

roba Stół piknikowy z ławami Picknick for 4, biały
217,00 zł
Najpopularniejsze marki