roba Piaskownica z rozkładaną ławką

roba Piaskownica z rozkładaną ławką


Cena 537 zł Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A245151

roba Piaskownica z rozkładaną ławką
Nasza piaskownica z praktyczną pokrywą, która przekształca się w ławkę jest wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne i przyjaznego dla środowiska drewna litego. W celu zapewnienia odporności na warunki atmosferyczne, drewno zostało pokostowane na szaro. Dla ochrony Twoich bliskich, wszystkie krawędzie są zaokrąglone i dlatego nadają się dla dzieci. Wymiary: ok. 23 x 127 x 127 cm Dzięki praktycznej pokrywie piasek pozostaje suchy wewnątrz i daje Twoim maluchom więcej radości i przyjemności. Ponadto pokrywę można przekształcić w praktyczne ławki, które uczynią zabawę bardziej komfortową dla dzieci.

Szczegóły:
  • kolor: szary
  • materiał: płyta MDF, lakierowane
Wysyłka obejmuje:
  • Piskownica
Uwaga!
Arty uły wykonane są z litego drewna iglastego/materiałów jodłowych. Uwaga: Drewno to ma silny zapach żywicy, który jest całkowicie naturalny!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

roba Piaskownica z rozkładaną ławką
537 zł
Najpopularniejsze marki