roba Ogrodowa kuchnia do zabawy Fun

roba Ogrodowa kuchnia do zabawy Fun

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 4-8 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
349,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A245064

roba Ogrodowa kuchnia do zabawy Fun
Wytrzymała, wielofunkcyjna kuchnia ogrodowa "Fun" do zabawy w piasku, wodzie i błocie nadaje się dla dzieci od 2 do 8 lat i może być ładowana do 25 kg. Kuchnia jest wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego, odpornego na warunki atmosferyczne, litego drewna. Gwarantuje świetną zabawę zarówno chłopcom, jak i dziewczętom zarówno w ogrodzie, na tarasie i w domu. W zimie kuchnia może służyć jako miejsce do prac plastycznych oraz przechowywania akcesoriów do zabawy. Wszechstronna kuchnia ogrodowa dla dzieci dzięki zdejmowanym pokrywom może być używana jako zwykły stół roboczy lub stół do gier. Dopasowane kolorystycznie i wyjmowane tacki na zabawki wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które są umieszczone pod pokrywami, mogą być wykorzystywane do zabawy i są łatwe do czyszczenia.

Duża powierzchnia do przechowywania pod tacami i półka powyżej (H: 79 cm Praktyczny hak służy jako wieszak na wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak łopaty, ściereczki lub inne akcesoria do piaskownicy. Zaokrąglone narożniki i stabilna konstrukcja bez widocznych śrub w płytach górnych oferują przyjazną konstrukcję i zapewniają optymalne bezpieczeństwo. Powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i pielęgnacji.

Szczegóły:
  • wymiary: 88 x 101 x 35 cm
  • wymiary wyjmowanych tacek: ok. 9 x 38,5 x 32 cm
  • max. obciążenie: 25 kg
  • wiek: dla dzieci od 2 roku życia
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 2 roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia po połknięciu drobnych elementów.
Artykuły wykonane są z litego drewna iglastego/materiałów jodłowych. Uwaga: Drewno to ma silny zapach żywicy, który jest całkowicie naturalny!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

roba Ogrodowa kuchnia do zabawy Fun
349,00 zł