roba Kuchnia do zabawy
Cena
379,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A246247

roba Kuchnia do zabawy
Kuchnia roba to idealna zabawka dla młodych szefów kuchni. Kuchnia dla dzieci posiada kuchenkę z 2 płytami kuchennymi z nadrukiem, piekarnik z drzwiczkami, szafkę i zlewozmywak wraz z kranem i z 2 dekoracyjnymi przyciskami. 3 obrotowe pokrętła i piekarnik, jak również przezroczyste okno w piekarniku gwarantują realistyczną zabawę. Z pomocą zegara i jego obracających się wskazówek, dodatkowo uczy dziecko odczytywania godzin. Kuchnia przyciąga wzrok każdego! Przestronna kuchnia zabawkowa z szafką i różnymi opcjami zawieszania na ścianie kuchennej i z boku oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania np. akcesoriów kuchennych (metalowa patelnia, trzepaczka, łyżka do gotowania, szpatułka, ręcznik do herbaty, solniczka i pieprzniczka). Rozpocznij zabawę! Kuchnia dla dzieci jest dostarczana w stanie zdemontowanym. Łatwy montaż.

Szczegóły:
  • wymiary: 63 x 52 x 30 cm
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia po połknięciu drobnych elementów.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

roba Kuchnia do zabawy
379,00 zł
Najpopularniejsze marki