roba Drewniany stół warsztatowy 97210
Cena
391,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A246334

roba Drewniany stół warsztatowy 97210
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Rękodzieło, budownictwo i rzemiosło jak te duże! Teraz Twoje potomstwo może to wszystko zrobić z tym dużym drewnianym stołem roboczym odpowiednim dla dzieci. Ławka Spielwerk z bogatym wyposażeniem sprzyja kreatywności i umiejętnościom motorycznym. Duża powierzchnia robocza posiada otwory, w których można przykręcić śruby z nakrętkami i dużą ilość miejsca do produkcji detali. Oprócz imadła, zestaw drewnianego stołu warsztatowego zawiera wiele narzędzi, takich jak młotek, piła, śrubokręt oraz wystarczającą ilość śrub i nakrętek. Trzy zintegrowane szuflady i duża półka oferują również miejsce na wszelkiego rodzaju przybory kuchenne. Odpowiednia rolka i zabawka budowlana dla małych rzemieślników. Ten duży stół warsztatowy firmy Meister został opracowany w Niemczech zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa dla zabawek EN 71 i jest zalecany od 3 lat. Wszystkie używane materialien są badane pod kątem obecności substancji szkodliwych i certyfikowane. Ponadto zestaw stołów warsztatowych jest opatrzony pieczęcią jakości EPH Instytutu Technologii Drewna. Lakier używany do narzędzia do zabawy jest odporny na działanie śliny i przyjazny dla skóry.

Details:
  • material: podstawowy mater ial: sklejka, material 2: drewno lite
  • Wymiary: wys. x szer. x głęb.: 85 x 73 (z tuleją zaciskową) x 41 cm, blat: 55 x 30 cm.
  • Wiek: od 3 lat.
szacunek
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera małe części, które można połykać. Niebezpieczeństwo uduszenia się!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

roba Drewniany stół warsztatowy 97210
391,00 zł
Najpopularniejsze marki