Ravensburger tiptoi® 3 Zestaw startowy: pióro i gra edukacyjna Przygoda: zdobywanie numerów

Ravensburger tiptoi® 3 Zestaw startowy: pióro i gra edukacyjna Przygoda: zdobywanie numerów


Cena
234,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A241736

EAN: 4005556008032

Ravensburger tiptoi® 3 Zestaw startowy: pióro i gra edukacyjna Przygoda: zdobywanie numerów
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Ile świec pali się na torcie urodzinowym Emmy? Jak wygląda ósemka? Jakie są teraz liczby? Ile można znaleźć wszędzie - czy to w przedszkolu, na zakupach, na przyjęciu urodzinowym, w zoo czy na Sport festynie - kilograma Banane liczb, ilości i kosztów korelacji matematycznych.

Ten zestaw startowy zawiera tiptoi® długopis oraz książkę "My Learning Game Adventure: First Numbers". Dzieci od 3 roku życia uczą się interaktywnie i niezależnie rozpoznawać liczby w różnych reprezentacjach, liczyć od 1 do 10 lat i rozumieć narastające ciągi liczb. Uczą się wykonywać proste operacje arytmetyczne, formować lub rozkładać ilości i rozwijać pierwsze zrozumienie jednostek, takich jak waga lub długość.

Liczne warianty gier i zadań na różnych poziomach trudności uwzględniają indywidualne duell postępy w nauce. Niezliczone możliwości powtarzania i bezpośrednie, motywujące rozwiązania trolle zapewniają trwały sukces w nauce. Zabawne dźwięki, ekscytujące historie i trudne gry motywują do odkrywania i uczenia się z dużą dozą radości.

Audio Plik "My Learning Game Adventure: First Numbers" jest już zainstalowany na długopisie tego zestawu startowego i zawiera kilka naklejek CREATE do testowania funkcji nagrywania.

Details:
  • Ponad 500 wariantów gier i zadań
  • Opracowane przez nauczyciela przedszkolnego.
  • Bezpośrednie, motywujące koncepcje rozwiązań trolle
  • Zawartość: 1 tiptoi® długopis z funkcją nagrywania, 1 kabel połączeniowy, książka: Moja przygoda z nauką: Pierwsze numery (bez funkcji nagrywania tiptoi® CREATE), naklejka do funkcji nagrywania testowego.
  • Gracze: 1
  • Baterie: 2 x AAA, nie zawarte w zestawie.
  • Wiek: od 4 lat.
szacunek
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera małe części, które można połykać. Niebezpieczeństwo uduszenia się!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - Ravensburger tiptoi® 3 Zestaw startowy: pióro i gra edukacyjna Przygoda: zdobywanie numerów
Średnia ocena produktu: 5 Oceny
 
5
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty:

Ravensburger tiptoi® 3 Zestaw startowy: pióro i gra edukacyjna Przygoda: zdobywanie numerów
234,00 zł