Ravensburger - Magiczny las 368 elementów Puzzle

Ravensburger - Magiczny las 368 elementów Puzzle


Wariant:
  • Ravensburger - Magiczny las 368 elementów Puzzle
  • Ravensburger - Piracka przygoda 368 elementów Puzzle

Cena
61,00 zł
Dostawa gratis od 300,00 zł
cena z VAT
za ok. 3-5 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A306278

EAN: 4005556129553

Ravensburger - Magiczny las 368 elementów Puzzle
Składające się z 368 elementów puzzle dla dzieci Ravensburger EXIT oferują przyjazne dzieciom motywy połączone z ekscytującą historią i podchwytliwymi zagadkami. Z różnymi poziomami trudności i odpowiednimi dla dzieci od 9 lat. Popularna koncepcja pokoju EXIT jako układanka dla dzieci Ravensburger! Z EXIT Puzzle Kids dzieci od 9 lat najpierw zanurzają się w ekscytującą historię, a następnie układają 386 tajemniczych puzzli w motyw. Ale uwaga: motyw puzzli różni się od tego na zdjęciu na opakowaniu! Następnie młodzi detektywi wyruszają na poszukiwanie zagadek z motywem puzzli. Czy uda się odkryć i rozwiązać wszystkie zagadki, aby znaleźć WYJŚCIE z tej historii?
Exit roomy są trendem w grach na żywo i od dawna są sensacją na całym świecie. Pomysł: Kilku graczy zostaje zamkniętych w pokoju i musi rozwiązać zagadki ukryte w pokoju, aby ukończyć misję. Ta zasada gry stanowi podstawę dla zupełnie nowego wariantu łamigłówki: EXIT PUZZLE. Gdy wszystkie 368 elementów jest już na swoim miejscu, trzeba wykazać się umiejętnością kombinowania, wyobraźnią i intuicją!

Podobnie jak gracze na żywo w Exit Roomach, Exit Puzzlerzy są zanurzeni w ekscytującej historii, która przenosi ich do tajemniczych światów. Różne poziomy trudności łamigłówek gwarantują zróżnicowaną zabawę w układanie puzzli i zagadek!
Tajemnicze motywy łamigłówek, ekscytujące historie i trudności łamigłówek z serii EXIT Puzzles Kids są specjalnie zaprojektowane dla młodych fanów łamigłówek i zagadek w wieku od 9 lat.

Szczegóły produktu:
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 22,2 x 22,2 x 6,8 cm
  • 386 części
  • Wiek: od 9 lat

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Ravensburger - Magiczny las 368 elementów Puzzle
Ravensburger - Magiczny las 368 elementów Puzzle
61,00 zł