Ravensburger GraviTrax Tunel
Cena
105,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A241663

Ravensburger GraviTrax Tunel
Dzięki licznym zestawom rozszerzeń, swobodne i innowacyjne budowanie systemu konstrukcyjnego GraviTrax staje się za każdym razem jeszcze bardziej interesujące i ekscytujące! Więcej możliwości - więcej zabawy!

Pozwól kulom zniknąć!

Z tym zestawem tworzysz element zaskoczenia na torze. Połącz tunele, szyny i płyty podłogowe z zestawem GraviTrax Starter Set, aby uzyskać jeszcze więcej możliwości kombinacji i przyspieszenia. Dasz radę śledzić kulę, gdy będzie się toczyć przez tunel?

Szczegóły:
  • zawartość: 4 łuki tunelu, 2 linie proste tunelu, 2 zwrotnice tunelowe, 1 pionowe zawracanie, 2 szyny z tworzywa sztucznego Bernulli, 2 szyny z tworzywa sztucznego O, 2 płyty podłogowe
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - Ravensburger GraviTrax Tunel
Średnia ocena produktu: 1 Oceny
 
0
 
0
 
0
 
0
 
1
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty:

Ravensburger GraviTrax Tunel
105,00 zł
Najpopularniejsze marki