Ravensburger GraviTrax Kaskada
obecnie wyprzedano
Cena
65,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A241651

Ravensburger GraviTrax Kaskada
Dzięki licznym zestawom rozszerzeń, swobodne i innowacyjne budowanie systemu konstrukcyjnego GraviTrax staje się za każdym razem jeszcze bardziej interesujące i ekscytujące! Więcej możliwości - więcej zabawy!

Podnieś kulkę na wyższy poziom z kaskadą i pokonaj jeszcze większą odległość na swoim torze! Połącz kaskadę z zestawem GraviTrax Starter Set i dodaj jeszcze więcej akcji do swoich tras. Jak długo Twoja piłka z kaskadą toczy się po torze?

Szczegóły:
  • zawartość: 1 kaskada z kamienia naturalnego, 1 szyna z tworzywa sztucznego długa, 2 szyny z tworzywa sztucznego średnia, 3 szyny z tworzywa sztucznego krótkie
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze marki