plum ® Plac zabaw - Kostka wspinaczkowa wykonana z drewna
Produkt zrównoważony

plum ® Plac zabaw - Kostka wspinaczkowa wykonana z drewna


SCD¹
4.482,00 zł
Cena
4.372,00 zł
Wysyłka i zwrot gratis!
Oszczędzasz
110,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Produkty sponsorowane

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A207372

EAN: 5036523051033

plum ® Plac zabaw - Kostka wspinaczkowa wykonana z drewna
Ta wyjątkowa kostka wspinaczkowa oferuje wiele atrakcji - plac zabaw z falistą zjeżdżalnią o długości 2,4 m, ścianką wspinaczkową z kolorowymi uchwytami, drewnianymi drabinkami, trapezamido wspinania się, huśtawki, zjeżdżalni i chowania. Opuszczając drzwi wykonane z kolorowej tkaniny w stylu ‘kamuflaż’, można stworzyć tajny obszar do zabawy wewnątrz placu zabaw. Kostka wykonana z certyfikowanego drewna FSC®, obiecuje stabilność i trwałość. Wysokiej jakości plac zabaw zapewnia Twoim dzieciom bezpieczne i różnorodne przeżycia podczas zabawy.

Szczegóły:
 • Unikalna drewniana kostka do wspinaczki oferuje wiele zabawy podczas wspinania, huśtania, zjeżdżania i ukrywania się.
 • Cechy: plac zabaw ze zjeżdżalnią falową o długości 2,4 m, ścianka wspinaczkowa z kolorowymi uchwytami, drewniane drabinki, trapezy
 • Kolorowe drzwi tworzą tajny obszar do zabawy
 • Za pomocą węża ogrodowego można przekształcić zjeżdżalnię falistą w zjeżdżalnię wodną, gwarantując tym samym jeszcze większą radość z użytkowania.
 • Wykonany z wysokiej jakości, certyfikowanego przez FSC® świerku europejskiego, który obiecuje optymalną grubość, trwałość i wytrzymałość.
 • 12 miesięcy gwarancji producenta na trwałość drewna i odporność na uszkodzenia spowodowane przez owady
 • Dostawa odbywa się w płaskich opakowaniach i przy pomocy zrozumiałej instrukcji obsługi, wszystkie elementy są wstępnie nawiercone.
 • Wymiary nadwozia: 2,13 x 3,57 x 2,00 m
 • Materiał: Drewno
 • Liczba opakowań: 6
 • Wiek: od 3 lat

Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo obrażeń! Proszę zachować 2-metrową bezpieczną odległość w pobliżu. Tylko do użytku prywatnego. Tylko do użytku zewnętrznego. Dzieci muszą być nadzorowane przez osobę dorosłą podczas zabawy. Maksymalne wykorzystanie do 12 roku życia. Maksymalna waga użytkownika: 50 kg.

Polecamy

product_detail_ad

Produkt zrównoważony

Materiały zrównoważone

Zrównoważone materiały obejmują surowce naturalne pochodzące z kontrolowanych upraw rolnych i leśnych lub kontrolowanej hodowli zwierzątoraz tworzywa sztuczne i włókna oparte na surowcach odnawialnych (np. trzcina cukrowa). Kontrolowana uprawa pomaga zachować zasoby naturalne i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. W porównaniu z tworzywami konwencjonalnymi, tworzywa zrównoważone charakteryzują się mniejszym udziałem surowców kopalnych i niższą emisją zanieczyszczeń podczas produkcji. Istnieje wiele certyfikatów, które wyróżniają produkty wykonane ze zrównoważonych materiałów. Należą do nich np. znak FCS® (Forest Stewardship Council), który gwarantuje zrównoważoną gospodarkę leśną, LENZING ECOVERO, który oznacza produkcję zrównoważonej wiskozy, czy Responsible Wool & Down Standard, który gwarantuje dbałość o dobrostan zwierząt i zrównoważone wykorzystanie pastwisk.

Wysyłka

Dostawa przesyłek spedycją

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizujemy spedycją. W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Opinie

Oceny naszych Klientów: plum ® Plac zabaw - Kostka wspinaczkowa wykonana z drewna
5
2 Opinie Klientów
 
5 gwiazdki
| 2
 
4 gwiazdki
| 0
 
3 gwiazdki
| 0
 
2 gwiazdki
| 0
 
1 gwiazdka
| 0
Czym jest eKomi?

100% rzeczywistych opinii Klientów

Wszystkie opinie o produktach pochodzą od Klientów, którzy kupili u nas dany produkt. Opinie pochodzą również od naszych zagranicznych Klientów.

Najpopularniejsze produkty:

plum ® Plac zabaw - Kostka wspinaczkowa wykonana z drewna
plum ® Plac zabaw - Kostka wspinaczkowa wykonana z drewna
SCD¹ 4.482,00 zł
4.372,00 zł