PLAYMOBIL® THE EXPLORERS Samochód terenowy z siecią na dinozaury 9434

PLAYMOBIL® THE EXPLORERS Samochód terenowy z siecią na dinozaury 9434


Cena
185,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Produkty z serii PLAYMOBIL® Explorers

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A234090

EAN: 4008789094346

PLAYMOBIL® THE EXPLORERS Samochód terenowy z siecią na dinozaury 9434
Na lądzie, złoczyńca Quinn ma wsparcie od swojego przyjaciela kłusownika z jego samochodem terenowym. Złoczyńca ściga Triceratops i próbuje złapać go do swojej sieci. Gdy dinozaur zatrzymuje się na polanie, kłusownik wystrzeliwuje sieć z armatą sieciową. Ale dinozaur jest szybszy niż oczekiwano i udaje mu się uciec w ostatniej sekundzie. Złoczyńcy jest to bardzo nie w smak. Dziś klatka pozostaje pusta.

Przez góry i lasy: Koła samochodu terenowego są montowane sprężynowo i dopasowują się do każdego podłoża. Pistolet siatkowy może być wyposażony w siatkę, jak również w dwa dodatkowe pociski. Niejednoznaczne: Wyraz twarzy postaci można zmienić z dobrej na złą, obracając głowę. Oczy złoczyńcy świecą po podświetleniu w ciemności.

Szczegóły:
  • wymiary pojazdu: 14 x 9 x 10,5 - 12,5 cm
  • działająca wciągarka linowa
  • Zdejmowana kabina
  • figurki: 1 mężczyzna
  • zwierzątka 1 Triceratops, 1 Triceratops młody
  • w zestawie: 1 samochód terenowy, 1 pistolet sieciowy, 1 siatka, 1 siatka bezpieczeństwa, 3 pociski, 1 drewniana klatka z roślinami, 1 kapelusz
  • Wiek: dla dziecka od 4 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

PLAYMOBIL® THE EXPLORERS Samochód terenowy z siecią na dinozaury 9434
185,00 zł