PLAYMOBIL® SPORTS & ACTION Wind Flyer 9374

PLAYMOBIL® SPORTS & ACTION Wind Flyer 9374


Cena
49,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A233966

PLAYMOBIL® SPORTS & ACTION Wind Flyer 9374
Nowy Wind Flyer od PLAYMOBIL jest idealny do zabawy na dworze. Wystarczy rzucić Wind Flyer w powietrze z dużym rozmachem i usłyszysz fajny dźwięk gwizdka. Przy tak dobrej zabawie i ćwiczeniach na świeżym powietrzu na pewno nie ma nudy.
Fajna akcja na zewnątrz: Jesli Wind Flyer jest rzucony w powietrze z odpowiednią prędkością, dwa zintegrowane gwizdki gwiżdżą na wietrze.

Szczegóły:
  • figurki: 1 chłopiec
  • w zestawie: 1 Wind Flyer, 1 kask, 1 para rękawic
  • Wind Flyer posiada miejsce na jedną figurkę
  • Aby wstawić figurkę chłopca, silikonowy kaptur otwiera się do przodu, a figurkę mocuje się za pomocą uchwytów i zacisku stopy. Następnie silikonowy kaptur jest ponownie przeciągany przez oparcie i zamykany.
  • Jesli Wind Flyer jest rzucony w powietrze z odpowiednią prędkością, dwa zintegrowane gwizdki gwiżdżą na wietrze.
  • wiek: dla dzieci od 5 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

PLAYMOBIL® SPORTS & ACTION Wind Flyer 9374
49,00 zł
Najpopularniejsze marki