PLAYMOBIL® Magic Kryształowa brama do świata zimowego 9471

PLAYMOBIL® Magic Kryształowa brama do świata zimowego 9471


Cena
118,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Produkty z serii PLAYMOBIL® Magic

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A251673

PLAYMOBIL® Magic Kryształowa brama do świata zimowego 9471
Magiczny portal jest jedynym łącznikiem między światami i jedynym sposobem, aby młoda księżniczka Finya mogła zobaczyć swojego ukochanego księcia Florina. Tak bardzo chciałaby z nim wędrować przez ośnieżony krajobraz i trzymać się za ręce, ale to wszystko nie jest możliwe. Z powodu jej miłością zimowy świat mógł się rozmrozić i wszystko byłoby w niebezpieczeństwie. Tylko wtedy, gdy znajdą legendarny kryształ miłosny, oba światy mogą istnieć i ich miłość ma szansę.

Magia: Przez kryształową bramę książę Florin wchodzi w zimowy świat do swojej ukochanej Finii. Oczywiście, książę zawsze przynosi świeże kwiaty i ma psa u boku jako wiernego towarzysza.

Szczegóły:
  • Pomiędzy wiosennym i zimowym światem leży błyszcząca brama kryształowa, która łączy oba światy.
  • Za pomocą bransoletki kryształowej można otworzyć bramę i przejść przez zimowy świat.
  • figurki: 1 Księżniczka, 1 Książę
  • zwierzątka 1 Retriever, 1 królik, 1 królik siedzący, 1 królik leżący, 1 płetwa, 1 siedzący ptak, 1 zbierający ptak, 1 motyl
  • w zestawie: 1 brama kryształowa, 1 bransoletka kryształowa, 1 kryształ, 1 bukiet, 1 miecz, 1 korona, 1 ozdoba do włosów, 1 futrzany kołnierz, 1 para mankietów na ramię, 1 arkusz naklejki
  • zasilanie bateryjne: wymagane 3 baterie 1,5- V-Micro
  • wymiary: 28 x 18 x 16 cm
  • wiek: dla dzieci od 5 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

PLAYMOBIL® Magic Kryształowa brama do świata zimowego 9471
118,00 zł
Najpopularniejsze marki