PLAYMOBIL® KNIGHTS Maszyna latająca 9342

PLAYMOBIL® KNIGHTS Maszyna latająca 9342


Cena
28,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A233829

PLAYMOBIL® KNIGHTS Maszyna latająca 9342
Nie tylko na ziemi są krasnoludy gotowe do walki w każdej chwili. Twój brat krasnolud zapewnia wsparcie z powietrza dzięki swojej latającej maszynie. Z góry wojownik może dostrzec wszystkich wrogów o czasie i ostrzec swoich przyjaciół. Oczywiście, zawsze ma przy sobie swój procę i równie ciężko walczy z powietrza.
Tyle radości dzięki jednej zabawce! Dzięki swojej latającej maszynie, krasnolud może oddalić się od rozłożonej podkładki startowej.

Szczegóły:
  • figurki: 1 krasnolud wojownik
  • w zestawie: 1 maszyna latająca, 3 uchwyty, 1 nóż, 1 ręczny miotacz kamieni, 1 atrapa, 1 sztuczny pocisk, 1 latający kask
  • Dołączony proca i atrapa może być przymocowana do uchwytów z tyłu krasnoluda.
  • Krasnolud może wystartować swoją latającą maszyną z rozłożonej rampy startowej (artykuł 9340).
  • wiek: dla dzieci od 5 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na drobne elementy, które mogą zostać połknięte.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

PLAYMOBIL® KNIGHTS Maszyna latająca 9342
28,00 zł
Najpopularniejsze marki